Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.

+ -

Aktualności

Para prezydencka podziękowała dyrektorowi Krzysztofowi Bojarskiemu

„Za wsparcie działań humanitarnych i szkoleniowych Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz zaangażowanie w pomoc udzielaną uchodźcom wojennym z Ukrainy i kierowaną do ludzi, którzy pozostali za naszą wschodnią granicą na terenach objętych nieuzasadnioną i zbrodnicza rosyjską agresją”. Takiej treści podziękowanie otrzymał dyr. Krzysztof Bojarski od pary prezydenckiej RP.   

Kameralna uroczystość, podczas której przekazany został dokument odbyła się 16 czerwca 2023 r. w ogrodach Pałacu Prezydenckiego w Warszawie. Szpital w Łęcznej reprezentował dyrektor Krzysztof Bojarski oraz zastępca dyrektora ds. medycznych SPZOZ w Łęcznej - Piotr Tomaka.

I nie był to pierwszy kontakt na linii Pałac Prezydencki RP – Łęczna. Kilka tygodni temu, bo 5 kwietnia dyrektor K. Bojarski uczestniczył w spotkanie Pierwszych Dam w Warszawie podczas oficjalnej wizyty Władymyra Zełenskiego z Małżonką.  Natomiast kilka miesięcy temu - 11 stycznia 2023 r. Agata Kornhauser–Duda, żona Prezydenta RP odwiedziła Wschodnie Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej, gdzie odbywało się szkolenie personelu medycznego z Ukrainy z zakresu zapewnienia kompleksowej opieki medycznej pacjentom z oparzeniami.

powrót
POPRZEDNIA AKTUALNOŚĆ NASTĘPNA AKTUALNOŚĆ