Warunki przyjęcia dziecka na zabieg do WCLOiCHR

Informacja dla rodziców
Warunki przyjęcia dziecka na zabieg:
- Nie wykonanie szczepień ochronnych w okresie 6 tygodni przed przyjęciem do Szpitala.
- Brak kontaktu z chorobami zakaźnymi ( ospa, świnka, koklusz, szkarlatyna, inf. wirusowe) w ostatnich 4 tygodniach.
- Wykonanie badań podstawowych- na max. 10 dni przed przyjęciem do Szpitala (badania można wykonać również w Łęcznej – należy zgłosić się do poradni) Morfologia+ rozmaz, Koagulogram, Grupa Krwi główna +Rh, Badanie ogólne moczu
- Wyniki badań laboratoryjnych powinny być prawidłowe. W przypadku badań wykonanych w rejonie oceny dokonuje lekarz rodzinny - pediatra. Mile widziane wystawienie opinii o stanie zdrowia dziecka. W przypadku gdy lekarz jest pod stałą opieką specjalisty np. kardiologa, neurologa wymagane jest zaświadczenie od specjalisty o braku przeciwwskazań do wykonania operacji w znieczuleniu ogólnym.
- Nie podawanie w tygodniu poprzedzającym przyjęcie do Szpitala leków typu aspiryna lub zawierające salicylany.
- W przypadku infekcji u dziecka proszę poinformować o tym fakcie telefonicznie i ustalić inny termin operacji.

Numer telefonu do kontaktu:
Rejestracja - 81 752 62 00
Pokój lekarzy - 81 752 65 53