Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.

+ -

Aktualności

Nowy SOR rozpoczął przyjmowanie pacjentów

Szpitalny Oddział Ratunkowy w Łęcznej, który został przebudowany i rozbudowany rozpoczął oficjalnie działalność od 25 marca 2024 r.  W nowych pomieszczeniach odbywać się będzie nie tylko przyjmowanie pacjentów i udzielanie pomocy, ale także diagnostyka. Teraz łęczyński SOR dysponuje dodatkowym tomografem i  rentgenodiagnostykę. To oznacza, że pacjenci nie będą już musieli korzystać z bazy szpitalnej.

Do SOR wchodzimy z zewnątrz. Obok wejścia - na poziomie „zero” znajduje się Ambulatorium, gdzie udzielana jest pomoc w nocy oraz dni świąteczne.     

 

Rozbudowa SOR w Łęcznej kosztowała  10.212.912,62 zł. Dotacja celowa z budżetu państwa wyniosła 7.426.695,48 zł, a wkład własny SPZOZ w Łęcznej oraz Starostwa Powiatowego - 2.786.217,14 zł. Inwestycja rozpoczęła się jesienią 2022 roku, a zakończyła w grudniu 2023 r. Dzięki tej inwestycji powierzchnia SOR powiększyła się o około 500 mkw.

 

powrót
NASTĘPNA AKTUALNOŚĆ