Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.

+ -

Aktualności

Umowa o współpracy z Grupą Azoty

Umowa o współpracy z Grupą Azoty

Szpital z Krakowa, Tarnowa i Łęcznej oraz Grupa Azoty S.A. podpisały 17 września umowę o współpracy. Jej celem jest polepszenie standardów leczenia i rehabilitacji pacjentów z oparzeniami.

- Nasz szpital od lat współpracuje z Azotami w Puławach, a ta umowa konkretyzuje zakres współpracy i rozszerzona ją o inne podmioty wchodzące w skład Grupy Azoty. Oprócz Puław jest to także Tarnów, zakład Police, Kędzierzyn i Siarkopol – wyjaśnia Piotr Rybak, dyrektor SPZOZ w Łęcznej, który popisał umowę w imieniu szpitala.

Projekt obejmuje trzy obszary: kompleksowe szkolenia, zapewnienie wysokiej klasy sprzętu medycznego oraz program badań naukowych, badawczych i rozwojowych. W szpitalach przeprowadzone zostaną szkolenia i programy badawcze. Kolejnym krokiem będzie wdrożenie systemu wymiany doświadczeń z innymi krajowymi i zagranicznymi jednostkami opieki zdrowotnej w zakresie leczenia oparzeń i rehabilitacji. Takie systemowe podejście do medycyny ratunkowej zagwarantuje, że wykwalifikowani specjaliści, przy użyciu narzędzi medycznych nowej generacji będą w stanie skutecznie leczyć i rehabilitować pacjentów, w tym pracowników Grupy Azoty, którzy ulegną wypadkom w miejscu pracy.

Uroczyste podpisanie umowy o współpracy pomiędzy Grupą Azoty S.A., Grupą Azoty Puławy, Grupą Azoty Police, Grupą Azoty Kędzierzyn S.A., Grupą Azoty Siarkopol a Szpitalem Wojewódzkim im. św. Łukasza w Tarnowie, Szpitalem Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie oraz Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej w Łęcznej odbyło się w Willi Kwiatkowskiego w Tarnowie.

powrót
POPRZEDNIA AKTUALNOŚĆ NASTĘPNA AKTUALNOŚĆ