Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.

+ -

Aktualności

Powstało Stowarzyszenie Infinity

Powstało Stowarzyszenie Infinity

Infinity oznacza nieskończoność. Prof. Jerzy Strużyna, szef Wschodniego Centrum Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej uznał, że jest to dobra nazwa dla stowarzyszenia, które postanowił założyć z grupą lekarzy w szpitalu w Łęcznej. Organizacja została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego 9 lutego 2016 r.

Celem stowarzyszenia, zgodnie z przyjętym statutem jest m.in. prowadzenie działalności szkoleniowej i dydaktycznej w kraju i za granicą, wspieranie inicjatyw na rzecz podnoszenia wiedzy i doskonalenia się fachowego osób zatrudnionych w służbie zdrowia, które zajmują się oparzeniami i chirurgią plastyczną, prowadzenie działalności wydawniczej.
Na zebraniu założycielskim wybrane zostały władze stowarzyszenia. Prezesem został Tomasz Korzeniowski, skarbnikiem Magdalena Kozicka, a członkiem Zarządu jest prof. Jerzy Strużyna.
W Komisji Rewizyjnej wybrano Romana Cichego, Sergeya Antonova, Edytę Malugę.
Majątkiem stowarzyszenia będą składki członkowskie, darowizny, dotacje i pieniądze pochodzące ze zbiórek.
Stowarzysznie Infinity ma już konto PKO BP 96 102032060000810201199843.

powrót
POPRZEDNIA AKTUALNOŚĆ NASTĘPNA AKTUALNOŚĆ