Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.

+ -

Aktualności

Doktor Ryszard Mądry konsultantem wojewódzkim

Doktor Ryszard Mądry konsultantem wojewódzkim

Dr n. med. Ryszard Mądry został powołany przez wojewodę lubelskiego na stanowisko konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie chirurgii plastycznej. Jego kadencja rozpoczęła się 1 października 2017 r. i potrwa 5 lat.

Doktor R. Mądry jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran. Ukończył Wydział Lekarski Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi w 1998 roku, a staże odbywał w klinikach w Krakowie i Warszawie oraz w szpitalach w Austrii i USA.
Od 2009 r. dr R. Mądry związany jest z Łęczną, gdzie pracuje we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej.
Nominacja sprzed kilku dni oznacza, że szpital łęczyński ma już dwóch konsultantów w dziedzinie chirurgii plastycznej. Konsultantem krajowym jest bowiem prof. Jerzy Strużyna, lekarz koordynujący WCLOiChR, a jego zastępca dr Ryszard Mądry został właśnie konsultantem wojewódzkim.

Doktor Ryszard Mądry konsultantem wojewódzkim
powrót
POPRZEDNIA AKTUALNOŚĆ NASTĘPNA AKTUALNOŚĆ