Ambulatorium w nowym miejscu

Szpitalne Ambulatorium w Łęcznej, gdzie udzielana jest pomoc medyczna w porze nocnej i dni świąteczne zmienia lokalizację. Od 29 stycznia 2024 r. od godz. 18.00 będzie działać  w nowym miejscu -  na parterze szpitala, w sąsiedztwie SOR. Wejście do Ambulatorium - z zewnątrz budynku.

Zasady korzystania z pomocy medycznej pozostają bez zmian. Ambulatorium czynne jest w dni powszednie od godz. 18.00 do 8.00 rano oraz w dni wolne od pracy (sobota, niedziela ) całodobowo.

Kontakt telefoniczny: lekarz - 81 752 61 10; pielęgniarka 81 752 61 11.

Uwaga Wejście na Szpitalny Oddział Ratunkowy obok Ambulatorium jeszcze jest nieczynne. Do SOR nadal wchodzimy przez szpital!