Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.

+ -

Aktualności

Projekt Przebudowa Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w SPZOZ w Łęcznej

Finansowanie


Decyzja nr 5/2022 w sprawie finansowania Projektu pn. Przebudowa Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w SPZOZ w Łęcznej została wydana przez Ministerstwo Finansów w celu zapewnienia pokrycia wydatków Samodzielnemu Publicznemu Zakładowi Opieki Zdrowotnej w Łęcznej z dotacji celowej w wysokości 7 726 360 zł .
Wkład własny to 2 298 640,00 zł.
Całkowitą koszt zadania inwestycyjnego, o którym mowa w ust. 1 wynosi
10 025 000,00 zł.

Termin realizacji Projektu
Zadanie inwestycyjne pn. Przebudowa Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w SPZOZ w Łącznej zostanie wykonane w terminie do dnia 31 grudnia 2023 roku.

Założenia Projektu
Najważniejsze założenia projektu to wytycznie dwóch stref i dróg komunikacji. Jedna przeznaczona będzie dla osób, z objawami chorób zakaźnych, a druga pozostałych pacjentów potrzebujących doraźnej i specjalistycznej pomocy medycznej. W oddziale ratunkowym powstanie także niezależne od szpitalnego zaplecze diagnostyczne, gdzie będzie można wykonać badania rtg, usg i tk (tomgorafia komputerowa). To oznacza, że wszystkie badania planowe w szpitalu będą wykonywane bez opóźnień, zgodnie z harmonogramem, bo nie będą musiały być wykorzystywane do pilnej diagnostyki osób, które trafią na SOR. Po rozbudowie SOR będzie większy o 340 mkw.

powrót
POPRZEDNIA AKTUALNOŚĆ NASTĘPNA AKTUALNOŚĆ