Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.

+ -

Aktualności

Zdrowe życie, czyli piknik 6 i 7 maja w Łęcznej

Publikujemy zdjęcia z pikniku „Zdrowe Życie” z soboty 6 maja. Zapraszamy także w niedzielę 7 maja 2023 r. na parking przy Starostwie Powiatowym w Łęcznej.

Szpital w Łęcznej podczas pikniku zaprezentuje programy zdrowotne realizowane aktualnie przez szpital.  Będzie więc o:

-profilaktyce 40+, czyli bezpłatnych badaniach profilaktycznych dla osób, które ukończyły 40 rok życia;

- badaniach przesiewowych raka jelita grubego i dlaczego nie należy się ich bać;

- programie Dostępność Plus dla Zdrowia, czyli o udogodnieniach dla osób o szczególnych potrzebach, np. nowych możliwościach komunikowania się z osobami niesłyszącymi – np. możliwościach wydruku informacji dla osób niewidzących.  

- o pierwszej pomocy prezentowanej przez ratowników medycznych SPZOZ w Łęcznej.

- o zapobieganiu  nowotworowi raka piersi opowiedzą panie ze Stowarzyszenia Kobiet „Amazonki”.

Piknik organizuje SPZOZ w Łęcznej, Starostwo Powiatowe w ramach ogólnopolskiego projektu „Zdrowe Życie”, które przygotowywany został przez Ministerstwo Zdrowia, Ministerstwo Aktywów Państwowych, Narodowy Fundusz Zdrowia, Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Powszechny Zakład Ubezpieczeń. Jego inicjatorem jest Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda, który wraz z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą sprawują Patronat Honorowy nad całym wydarzeniem. Inauguracja projektu miała miejsce przed rokiem.

 

powrót
POPRZEDNIA AKTUALNOŚĆ NASTĘPNA AKTUALNOŚĆ