Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.

+ -

Aktualności

Szczepienia dla pracowników ochrony zdrowia

Szczepienia dla pracowników ochrony zdrowia

Punkt Szczepień Powszechnych w SPZOZ w Łęcznej działający na I piętrze wykonuje szczepienia drugą dawką przypominającą (czyli czwartą dawką przeciw Covid19). Skorzystać z nich mogą osoby 60 + oraz – zgodnie z ostatnią decyzją Ministerstwa Zdrowia - pracownicy placówek ochrony zdrowia.

Komunikat nr. 27 Ministerstwa Zdrowia do tej grupy zalicza nie tylko personel medyczny poradni czy szpitali, ale także pracowników aptek, punktów aptecznych, studentów kierunków medycznych oraz pracowników zakładów leczniczych dla zwierząt.
Zgodnie z zaleceniami Zespołu ds. Szczepień Ochronnych, przed podaniem drugiej dawki przypominającej należy zachować odstęp co najmniej 4 miesięcy od podania pierwszej dawki przypominającej.
W pierwszej kolejności szczepienia zalecane są personelowi medycznemu, mającemu bezpośredni kontakt z pacjentami i materiałem zakaźnym lub narażonym na zakażenie wirusem Sars-Cov-2.
W drugim szczepieniu przypominającym stosowana będzie szczepionka mRNA Comirnaty Pfizer.

Najbliższe terminy szczepień:
26.08.2022 r. w godz. 8.00 – 13.00
02.09.2022 r. w godz. 8.00 - 13.00
Kolejne terminy szczepień zostaną umieszczone na drzwiach Punktu Szczepień oraz na stronie www.
Szczegółowe informacje są pod numerem tel. 81 7526 516.

Szczepienia dla pracowników ochrony zdrowia
powrót
POPRZEDNIA AKTUALNOŚĆ NASTĘPNA AKTUALNOŚĆ