Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.

+ -

Aktualności

Przedstawiciele Europejskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń przyjechali do Łęcznej

Wschodnie Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej stara się o akredytację Europejskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń (EBA). Procedura została rozpoczęta. Łęczyński ośrodek w minionym tygodniu odwiedzili przedstawiciele wyżej wspomnianej organizacji: prof. Naiem Moiemen z Uniwersytetu w Birmingham oraz prof. Clemens Schiestel z Uniwersytetu w Zurichu.
- Wizyta miała charakter roboczy. Nasi goście weryfikowali zasoby kadrowe i sprzętowe naszego ośrodka, poznali warunki leczenia, zapoznali się z osiągnięciami i dorobkiem naukowym zespołu kierowanego przez prof. Jerzego Strużynę  - mówi Piotr Tomaka, zastępca dyr. ds. medycznych w SPZOZ w Łęcznej. - Oficjalnych informacji jeszcze nie mamy, ale przedstawiciele EBA byli pod wrażeniem działalności naszego ośrodka.
Cała procedura stosowana przez EBA kończy się wydaniem certyfikatu, a dana placówka leczenia oparzeń jest umieszczana na liście zweryfikowanych europejskich ośrodków.

Lekarze z WCLOiCHR z gośćmi z EBA
Prof. Naiem Moiemen z Uniwersytetu w Birmingham siedzi drugi od lewej oraz prof. Clemens Schiestel z Uniwersytetu w Zurichu siedzi drugi od prawej. Prof. Jerzy Strużyna - w środku.
powrót
POPRZEDNIA AKTUALNOŚĆ NASTĘPNA AKTUALNOŚĆ