Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.

+ -

Aktualności

Dyplom za pandemię

Dyplom za pandemię

29 czerwca 2022 r. w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się uroczystość podczas której Lech Sprawka, wojewoda lubelski podziękował przedstawicielom służby zdrowia, inspekcji sanitarnych, pracownikom laboratoriów, stacji pogotowia ratunkowego, NFZ, służb mundurowych za działalność w czasie pandemii. W tym gronie znalazł się dyrektor SPZOZ w Łęcznej.

Krzysztof Bojarski, dyr. szpitala odebrał Statuetkę oraz Dyplom Uznania Wojewody Lubelskiego m.in. za skuteczność, profesjonalizm oraz zaangażowanie w walkę z pandemią wirusa SARS CoV-2, a także za stałą gotowość do współpracy w różnymi podmiotami.
Jak poinformował w czasie uroczystości wojewoda Lech Sprawka w naszym regionie w całym okresie pandemii odnotowano ok. 300 tysięcy potwierdzonych przypadków zakażeń oraz 7700 zgonów osób zakażonych.

Dyplom za pandemię
powrót
POPRZEDNIA AKTUALNOŚĆ NASTĘPNA AKTUALNOŚĆ