Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.

+ -

Aktualności

Doktor Krzysztof Bojarski w rządowym zespole ekspertów

10 maja 2024 r. weszło w życie zarządzenie ministra zdrowia w sprawie powołania Zespołu do spraw zmian systemowych w ochronie zdrowia. 
W gronie ekspertów znalazł się dr Krzysztof Bojarski, poseł na Sejm RP, a jednoczenie dyrektor SPZOZ w Łęcznej. Gremium ma doradzać minister zdrowia.

Do zadań zespołu należeć będzie m.in. przygotowywanie opinii na tematy wskazane  przez ministra, współpraca z komórkami organizacyjnymi Ministerstwa Zdrowia, a także jednostkami podległymi lub nadzorowanymi przez ministra. Zespół będzie miał też możliwość inicjować działania i zgłaszać propozycje tematów.

Skład zespołu to Izabela Leszczyna - minister zdrowia jako przewodnicząca  oraz członkowie: Krzysztof Bojarski, Agnieszka Mastalerz-Migas, Piotr Nowicki, Marcin Pakulski, Piotr Pobrotyn, Jakub Szulc i Krystian Wita.

Pierwsze posiedzenie Zespołu odbyło sie dzisiaj tj. 10 maja br.

(Źródło:  Dziennik Urzędowy Ministra Zdrowia) 

Fot. Archiwum SPZOZ w Łęcznej

Zespół do spraw zmian systemowych w ochronie zdrowia
powrót
NASTĘPNA AKTUALNOŚĆ