Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.

+ -

Aktualności

Bohater „Watahy” w Łęcznej. Twardziele też się badają

Bohater „Watahy” w Łęcznej. Twardziele też się badają

Leszek Lichota, który na ekranie często gra role niepokornych, bezpardonowych bohaterów zjawił się w Łęcznej, by skorzystać z kontrolnego pakietu badań. Towarzyszyła mu życiowa partnerka Ilona Wrońska oraz Piotr Miazga, który takie badania w Łęcznej miał wykonane kilka tygodni temu.

– To właśnie Piotr mówił mi o tutejszym szpitalu. Chwalił personel i opowiadał o szczegółach badań tak, że zdecydowałem się przyjechać– zdradził Leszek Lichota, bohater serialu ‘Wataha” i dodał:- Dla tak zajętej osoby to komfortowa sytuacja móc w jeden dzień kompleksowo się przebadać. Można skorzystać z tomografii, ale też gastro czy kolonoskopii. Nawet w pełnym znieczuleniu. Wyniki i opisy są dostępne już następnego dnia. W Warszawie nie mamy takich możliwości. Dziękuję lekarzom w Łęcznej i będę to miejsce gorąco polecał.

Co można powiedzieć tym, którzy nie mogą się zdecydować na profilaktyczne badania? Dlaczego warto się badać? Leszek Lichota po krótkim namyśle stawia retoryczne pytania: - Żeby nie było za późno? Żeby dłużej żyć…? Człowiek po 40-stce powinien się badać regularnie żeby uniknąć przykrych niespodzianek.

W czasie spotkania z trójką warszawskich aktorów nie obyło się bez rozmów o życie zawodowe. - Mimo pandemii nie miałem długiego przestoju, może ze dwa miesiące – mówi L. Lichota. – No, ale w Polsce na premierę czeka teraz około 70 filmów. W kilku produkcjach także mam swój udział.
Jesienią będzie można obejrzeć film o Kalinie Jędrusik z Marią Dębską w roli głównej „Bo we w mnie jest seks”. Leszek Lichota gra w nim męża Kaliny – Stanisława Dygata. Na jesień zaplanowana jest też premiera filmu „Orlęta”. – To dobre historyczne kino, ale nie jest to film tylko o lwowskich Orlętach – wyjaśnia L. Lichota.
A teraz? - Kręcę serial kryminalny, ale żadnych szczegółów zdradzić mi nie wolno – stwierdza aktor.
Ilona Wrońska - aktora znana m.in. z serialu „Na Wspólnej” – i Leszek Lichota są życiowymi parterami. Oprócz obowiązków aktorskich postanowili zainwestować w turystykę, a może raczej w naturę. W Jaśliskach, w Beskidzie Niskim kupili około 2 ha ziemi i budują glamping, czyli luksusowy camping. Postawionych zostało sześć namiotów sprowadzonych z Holandii w których urządzone są aneksy kuchenne i łazienki, a będzie w nich mogła mieszkać nawet siedmioosobowa rodzina.
– Zainteresowanie tym miejscem zrobiło się tak duże, że musieliśmy ogrodzić teren – mówi L. Lichota. – Przyjmowanie goście planujemy pod koniec lipca. Atrakcją będą tu piękne widoki, świeże powietrze i obcowanie z naturą.

powrót
POPRZEDNIA AKTUALNOŚĆ NASTĘPNA AKTUALNOŚĆ