Zmniejsz czcionkęZmień rozmiar czcionkiZwiększ czcionkę Mapa strony

Informacje o projekcie

SPZOZ Łęcznej wprowadza e-usługi i nowe rozwiązania związane z rejestracją, odbiorem wyników, uzyskaniem dokumentacji medycznej. Realizacja Projektu potrwa do połowy 2019 r.
Pacjent będzie mógł drogą elektroniczna dokonać wielu czynności związanych z leczeniem się. Będzie to:
E-rejestracja, która umożliwi pacjentom (za pomocą odpowiedniego formularza) samodzielną rejestrację lub/i zmianę terminu wizyty on-line do wybranej poradni.
E-badanie to e-usługa umożliwiająca przeglądanie wyników badań diagnostycznych pacjenta, przechowywanych w systemie medycznym placówki.
E-powiadomienia to usługa automatycznego powiadamiania pacjenta o następujących zdarzeniach:
- dostępności wyników badań
- zmiany godzin/terminu wizyty
- przypomnienia o zbliżającym się terminie wizyty
Powiadomienia przesyłane będą za pomocą wiadomości e-mail i /lub sms w zależności od preferencji użytkownika.
E-dokumentacja to usługa umożliwiająca pobieranie i przeglądanie dokumentacji medycznej pacjenta przechowywanej w systemie medycznym placówki. Dokumentacja będzie dostępna po zalogowaniu się na profilu pacjenta.
E-kolejka to usługa umożliwiająca sprawdzenie czasu oczekiwania i miejsca w kolejce do wybranego lekarza w poradni.
E-archiwum umożliwi pacjentowi dostęp do pełnej dokumentacji medycznej, w tym archiwalnej, zeskanowanej papierowej dokumentacji medycznej sporządzonej przed okresem wprowadzenia dokumentacji elektronicznej, zawierającej m.in. historię choroby, archiwalne wyniki badań diagnostycznych, karty zabiegowe, oświadczenia i skierowania.
Realizacja projektu potrwa do połowy 2019 r., co oznacza, że za niespełna rok pacjenci uzyskają pełny dostęp do e-usług w SP ZOZ w Łęcznej.