23.11.2017r.
Remont szpitalnej przychodni, ale leczymy non stop!

W poniedziałek 27 listopada br rozpoczyna się remont części przychodni w SPZOZ w Łęcznej. Poradnie jednak będą działać zgodnie z planem, a rejestracja zostanie przeniesiona w inną część holu. Ale uwaga! W czasie remontu nie będzie można dotrzeć tam głównym wejściem szpitalnym.

Przez dwa tygodnie (bo tyle ma trwać remont) pacjenci poradni będą musieli koszystać z klatki schodowej za Ambulatorium, gdzie świadczona jest opieka zdrowotna w czasie świąt i godzin nocnych.

Osoby niepełnosprawne będą mogły korzystać z windy szpitalnej i z przejścia przez Kaplicę. Nowe drogi do przychodni zostaną oznakowane tak, by każdy pacjent mógł trafić do rejestracji czy poradni bez większych problemów.

I jeszcze jedna ważna informacja. Laboratorium szpitalne pozostaje na swoim miejscu - na I piętrze, obok windy. Tutaj będzie odbywała się rejestracja pacjentów i badania diagnostyczne.

Za utrudnienia i problemy związane z pracami remontowymi przepraszamy naszych pacjentów.